Panasonic Aquarea High Performance Monoblok

Nowa jednostka Aquarea High Performance monoblok to kompaktowa, wysokowydajna pompa ciepła. 
Oferta urządzeń Aquarea High Performance monoblok jest niezwykle wszechstronna. Dysponując wyborem modeli o szerokim zakresie mocy grzewczej – od 5 kW do 9 kW – można bez problemu znaleźć ro związanie zapewniające niższy koszt. Przy dobrze zaizolowanym budynku nie ma potrzeby stosowania przewymiarowanego układu, który będzie droższy na etapie zakupu i eksploatacji. Urządzenia z serii Aquarea pozwalają w pełni dostosować układ do potrzeb każdego domu, niezależnie od tego, czy jest to budynek nowy, czy modernizowany, ponieważ są w stanie dostarczać wodę o temperaturze na wylocie nawet do 60°C.
Pompa ciepła Aquarea umożliwia precyzyjną regulację temperatury dzięki niezawodnym sprężarkom produkowanym przez firmę Panasonic. Nawet w niekorzystnych warunkach (-23 ° C), pompa Aquarea wydajnie ogrzeje Twój dom. Pompy ciepła Panasonic mogą również chłodzić przestrzeń latem i dostarczać ciepłą wodę użytkową przez cały rok.
Pompy ciepła Aquarea High Performance typu monoblok to idealne rozwiązanie pozwalające na oszczędność miejsca  w każdym domu, ponieważ nie wymagają zastosowania osobnego modułu Hydrokit. Dodatkowo, dzięki przemyślanej konstrukcji urządzenia, cały czynnik chłodniczy jest zamknięta w kompaktowej jednostce zewnętrznej, dzięki czemu w budynku prowadzona jest tylko instalacja grzewcza.
Copyright © 2020 MTG, Wszelkie prawa zastrzeżone.
MTG Pompy ciepła